Plastikinės vidaus palangės

Mūsų gaminamų plastikinių palangių profilis turi korinę formą, leidžiančią pasiekti maksimalų gaminio stangrumą, o tai ypač svarbu, montuojant palanges didesnėse angose. Veikiant radiatoriaus šilumai, mūsų gaminamos palangės nesideformuoja. Siūlytume atkreipti dėmesi ir į paviršiaus lygumą bei noselės elegantiškumą, paviršinės dekoratyvinės plevelės švelnų matinį blizgesį ir spalvų įvairovę. Visa tai suteikia mūsų gaminiui galimybę patenkinti net ir reikliausio pirkėjo poreikius. Palangės papildomai yra padengtos apsaugine plėvele, leidžiančia apsaugoti gaminį montavimo metu. Palangių galai uždengiami antgaliais. Antgalis tvirtai užmaunamas (pradedant mauti nuo noselės spaudžiant).
Siūlome pagal pasirinkimą antgalius su nosele ir be noselės.

Plastikinės palangės privalumai:
1. Plastikinės palangės turi puikias termoizoliacines savybes. Kadangi palangės plotas patalpoje yra gana didelis, tai, esant naturalaus ar dirbtinio akmens palangei, iš sienos į patalpa veršis šaltis.
2. Plastikines palangės visiškai nebijo drėgmės. Esant šaltoms pastato sienoms, šalciui iš lauko (šerkšnui) susitikus su šiluma, sklindančia iš patalpos, sienos viduje atsiranda drėgmė (rasos taškas), kuri veikia sienos viduje sumontuota palangę. Esant blogai patalpu ventiliacijai lango stiklas rasoja, o kondensatas teka ant palangės. Laistant gėles neretai palangės irgi nukenčia nuo mūsų nuoširdžiu pastangu. Visais išvardintais atvejais neatsparios dregmei palanges deformuojasi, pelija, nuo ju ima luptis dažai ar kitos dangos.
3. Plastikinės palangės yra ilgaamžės, lengvai valomos buitiniais valikliais, atsparios trinčiai, saulės spinduliams, sunkiai degios.
Išmatavimai:
Ilgis: iki 6 m.
Plotis: 10,15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60 cm.