Plastikinės durys

Mūsų laikais plastikinės kambario durys sudaro vis didesnę konkurenciją kitų tipų durims. Juk plastikinės durys turi begalę privalumų, palyginus su kitomis durimis. Plastikinės durys gali būti priešgaisrinės, turinčios aukštą atsparumą ugniai (EI 30) ir drėgmei. Plastikinės durys lengvai valomos paprasto skuduro ar kempinės pagalba.

Durys padengtos dekoratyviniu plastiku ypač paplito mūsų visuomenėje. Puiki kokybė, dizaino įvairumas, praktiškumas naudojant ir aukštos techninės charakteristikos yra pačios pagrindinės šių durų rinkos populiarumo priežastys.

Pagrindinės plastikų padengtų durų pritaikymo vietos – švietimo ir medicinos įstaigos (ligoninės, mokyklos ir vaikų darželiai), kariniai daliniai, viešbučiai, naujos statybos pastatai, biurai ir sandėliai.

Plastikinių durų pardavimas

Be langų PVD siūlo platų plastikinių durų, pagamintų pagal analogiškas technologijas, asortimentą: plastikinės įeinamosios durys, kambario durys ПВХ. Pagrindinė šių durų gamyba ir jų pardavimas vyksta Lietuvoje. Taip pat žmonės kartu su plastikiniais langais vis dažniau užsako ir plastikines balkonų duris, norėdami išlaikyti interjero vientisumą.


Winkhaus- Autopilot apkaustas

Plastikinių durų apkaustai Winkhaus-Active Pilot pasižymi patikimumu, reguliavimo paprastumu bei montavimo ir aptarnavimo patogumu.

Winkhaus apkaustai sėkmingai atlaikė rimtus atsparumo susidėvėjimui išbandymus. Ši produkcija pagaminta iš plieno ir nucinkuota galvanizacijos būdu, taip atitikdama RAL GZ 660/1+2 norma, kuri užtikrina ilgalaikė elementų paviršiu apsauga. WinkHaus gaminami apkaustai turi vieną išskirtiną ypatybę. Tai ekscentrinis ritinėlis, kuris reguliuoja varčios prispaudimą prie rėmo +/- 0,8mm diapazone nenaudojant jokio papildomo įrankio. Active Pilot – tai naujas žingsnis į priekį. Apkaustai Active Pilot sėkmingai suderina jau senai užsirekomendavusią atidarymo-atvertimo sistemą su visiškai naujais funkcionavimo ypatumais, kaip kad maksimaliai saugiu vėdinimu per visą durų perimetrą. Plastikinės durys su šia funkcija įgauna dar daugiau privalumų.


Atidarymo – atvertimo tipo durims Active Pilot suteikia naują vėdinimosi būdą – lygiagretųjį atidarymą. Užtenka vieno rankenėlės pasukimo 180 laipsniu ir visa durų varčia nuo rėmo atsistumia 6mm atstumu. Toks tarpas suteikia galimybę išvėdinti patalpą bet kokiomis oro sąlygomis. Dar vienas tokio techninio sprendimo privalumas: atidarius langą tokiu būdu, nuo įsilaužimo yra apsaugoma lygiai taip pat, kaip esant visiškai uždarytam langui. Retkarčiais įprasti vyriai sugadina estetinę plastikinių durų išvaizdą. TopStar (Elegance) sistemoje vyriai yra paslėpti specialiame apkaustų griovelyje, todėl matomi bus tik aiškus varčios, lango rėmo kontūrai ir rankenėlė. Plastikinės durys turi būti ne tik patvarios, jų išvaizda privalo būti tvarkinga ir patraukli. Active Pilot Concept pagrindu sukurta Elegance sistema turi visą funkcionalumą ir patikimumą būdingą bazinėms sistemoms.
Comfort Ergo atidarymo-atvėrimo sistema ypač palengvina sunkiai prieinamose vietose esančių plastikinių durų eksploataciją.